Lapkričio 19 d., “Pelėdžiukų klubo” užsiėmimo metu vaikučiai išmoko raidelę “h” ir kalbėjo apie higieną. Mažieji diskutavo apie tinkamą kūno priežiūrą, patarė susivėlusiai ir nešvariai lėlytei, kaip jai vėl tapti tvarkinga ir gražia, susipažino su bakterijomis “Fui” ir “Fe” bei jų istorija ir dar kartą išgirdo, kodėl yra taip svarbu dažnai plauti rankas.

Pamokėlė buvo išskirtinė ir tuo, kad joje apsilankė ypatinga viešnia – UBC Profesorė  Dr. Jolanta Aleksejūnienė (Associate Professor, Preventive and Community Dentistry), kuri yra viena iš penkių lietuvių kilmės mokslininkų užsienyje, šiais metais gavusių Lietuvos švietimo ir mokslo ministerijos skirtą mokslininko premiją.

“Pelėdžiukų klubo” dalyviai sveikina Dr. J.  Aleksejūnienę su šiuo pripažinimu ir džiaugiasi turėta galimybe pabūti jos “mokinukais”. Užsiėmimo apie tinkamą burnos higieną metu Dr. J.  Aleksejūnienė supažindino vaikučius su sveika mityba, tinkama burnos ir dantukų priežiūra bei visiems dalyviams įteikė dantų šepetėlius, smėlio laikrodžius ir kitokias dovanėles.  Tėveliai taip pat buvo apdovanoti dantų šepetėliais bei gavo patarimų, kaip prižiūrėti vaikų dantis.

Džiaugiamės sulaukę tiek daug dalyvių. Lauksime jūsų visų paskutiniame šiais metais -kalėdiniame-“Pelėdžiukų klubo” užsiėmime.

[]